12 Aralık 2011 Pazartesi

Zaten Bize Ayrılan Zamanın Sonuna Gelmiştik

Birisiyle konuşmaya böyle bi flörtleşmeye falan başladıysan 2 haftada işi bağlıycaksın abi.
Bilemedin 3 haftada yani. Sonra zamanla inceden bi tartışmalar,bi tripler,bi hallere giriyor insan.
"Tanıdığımdan ne gördüm ki" diyeceksin mesela körü körüne başlıycaksın o heycanı yitirmiyeceksin. Sonra herşey bombok oluyor..

Biraz açılayım artık dedim, arkadaşımın doğum günü partisinden çıkıp, üniversiteden arkadaşlara gittim geçende. Hem yazdan beri arada konuştuğum bi çocukta ordaydı görüşmek istemişti.. Klarnet öttürüyodu. Allah resmen herşeyi o çocğa vermiş derlerdi tanıyanlar, o yüzden cool klarnetçi derdik.. Neyse ...  Oda İstanbuldan misafirler getirmiş falan gitarlar şarkılar derken sabah 5 oldu. Durup dururken yeni insanlarla tanışmış oldum. İçlerinden birisiyle biraz muhappet ettim ve fol var yumurta yokken bana şarkılar dinletmeye başladı. Japon gibi gözleri vardı.

Kendimi çekik gözlüyle müzik dinlerken buldum.. Şimdi ben düşünüyorum cool klarnetçiye ayıp mı olacak diye ama aramızda bişey olmamıştı hem benim suçum neydi ?!!?? 
Sonra biraz dikkat ettim minik serçenin 'hoşgeldin' şarkısını dinletiyor.. Önce bi panik, telaşş.. Ne yapıcağımı şaşırdım rüyadan uyanmış gibi böyle. Üzerimde yine bir saflık,tutukluk indi.
Alkol kullanmayı sevmem pek. İçmedim de.. İçsem 'o en son neyi içmeyecektim,onu bile hatırlamıyorum!' diyip çıkıcam işin içinden.. Ama yokkk ! 
Çekik gözlüye bakıyorum oda gayet memnun halinden.. Aman yarappim işler değişmeye başla... derken; şaşkınlığımı koydum bir tencereye.
Tam diyordum bu godoş nasl olsa birazdan bana ilişmeye çalışır o zaman ağzının ortasına indirirm şaplağı diye.. 
Çocuk ilişmedi abi.
Bana böyle mucizeymişim gibi bakmalar falan.. Derken ertesi gün döneceklerini öğrendim.
Tamam dedim iletişimimiz nasıl olsa kesilir.. 
Gitti bu yeni sıçık telefonlarda watzap diye bişey var baktım kendimi çekik gözlüyle bütün gün yazışırken buldum. Watzap agaaa? dedim kendi kendime. Ama keyfm o kadar yerindeydi ki kendi kendmin hevesine sıçmak istemedim.
"Çıkmıyoruz ama konuşuyoruz" ilişkinin en güzel dönemi bence..  Ama bir süre sonra da bayıyor beni. Tartışmalar başlıyorr niye kıskanmadı dönemi geliyorr.. 
Bende konuşmayı azaltmayı sundum ona.. Pek kabul etmedi ama ben cevap vermeynce kendsyle konşması umrumda da değildi hiç.

Olduğum şehire gelecek 1 ay sonra.. Ben kendimi biliyorum ya, ordayken konuşmayan godoş gelnce de aramasın diye bok atıp çıkıcam yine suyun üstne.
Bu akşam aldığım duyumlara göre onun arkadaşlarından birsibizi yakıştırmıyormuş !
Çekik gzlyle beni yan yana koysalar kafadan %99'nuz kıçınızla gülürsiniz halbki.. 
Hayırkendimi beğenmiş sayılmam ilata değilm ama buda göz yani,bıldırcın yumurtası değil. Cool cocuk beni kıskanmış belliki..
Her neyse..
Bu geceden itibaren çekik gözlünün; yazdıklarına ve teelfonlarına cevap vermemyi düşünüyorum havalanmasın öyle fazla,düşüşü kötü olur yazık..  Hem arkadaşlar arasında sorun olmak hiç tercihim değildir.. Ben giderim cool çocuk kalır. 
Böylede kendimi bilirim yani.
Zaten bize ayrılan zamanın sonuna gelmiştik* 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder